...

Aktualności

LOT & YONELLE – PARTNERS IN PREMIUM BEAUTY

Polskie Linie Lotnicze LOT i polska marka kosmetyczna YONELLE kontynuują współpracę, rozpoczętą wiosną 2016 od sprzedaży pokładowej i internetowej produktów YONELLE.

Marki uruchomiły wspólny projekt LOT & YONELLE – PARTNERS IN PREMIUM BEAUTY.

W Salonie LOT BUSINESS LOUNGE POLONEZ na lotnisku Chopina w Warszawie otwarto STREFĘ PREMIUM BEAUTY.

Dedykowane menu zabiegowe zostało dopasowane do specyfiki miejsca i oczekiwań podróżujących. Pasażerowie oczekujący na samolot, mogą skorzystać z sześciu specjalnie opracowanych ekspresowych zabiegów kosmetycznych tj. Cavipeeling, Ekspresowy zabieg piękności, S.O.S. dla pleców, Luksusowa odnowa biologiczna dłoni, Refleksologiczny masaż stóp, S.O.S. wokół oczu. Do zabiegów wykorzystywane są kosmetyki profesjonalnej marki gabinetowej YONELLE MEDESTHETIC.

Jak mówi Anna Kowalczyk odpowiedzialna za projekt ze strony PLL LOT: „Usługi kosmetyczne oferowane są jedynie w najbardziej prestiżowych salonach Executive Lounge na świecie. Jesteśmy niezwykle dumni, że wraz z nową ofertą, Salon LOT Business Lounge Polonez, dołączył do grona najlepszych. Decydując się na współpracę z YONELLE postawiliśmy na najwyższej jakości usługi i kosmetyki z Polski. Wierzymy, że oferowane przez YONELLE zabiegi spotkają się z pozytywnym przyjęciem naszych Pasażerów i sprawią, że z jeszcze większą przyjemnością będą myśleć o lotach z Warszawy.”

Marka YONELLE wyposażyła również łazienki w Salonie LOT w ręczniki kąpielowe oraz zestawy do demakijażu dla pań.