Krem jest cudowny. Dobrze się wchłania, skóra po nim jest cudownie gładka. Zapach jest bardzo przyjemny.
Oceniono 5 na 5
natalia.soltysik –
Na początku miałam próbki i podchodziłam sceptycznie do produktu. Kiedy zdecydowałam się sprawdzić jego działanie - nieoczekiwanie zakochałam się w nim. Efekt jest natychmiastowy i spektakularny. Skóra jest nawilżona, napięta i jędrna. Delikatny film i subtelne drobinki wzmacniają wizualnie liftingujący i ujędrniający efekt innych produktów. Mój must have! Jestem bardzo ciekawa nowej wersji PINK FLASH, być może się skuszę:)
Oceniono 5 na 5
natalia.soltysik –
Serum używam od około 3 tygodni. Skóra wydaje się bardziej napięta, zdecydowanie nawilżona, lwie zmarszczki - prawie niewidoczne - w stosunku do sytuacji, w której używałam serum innych producentów. Śliczny zapach. Bardzo wydajny. Wystarczą 4 krople, żeby wykonać automasaż twarzy. Polecam (daję 4 gwiazdki, bo myślę, że po 3. tygodniach serum nie zdążyło dać jeszcze pełnego efektu swojego działania).
Oceniono 5 na 5
g.sroga553 –
Bardzo dobry krem
Oceniono 5 na 5
malgorzata.malecka133 –
dobrze wchłania się w skórę
Oceniono 5 na 5
joursz –
Produkt spełnią oczekiwania najbardziej wymagającej i wrażliwej skóry. Każda kobieta powinna go mieć w swoim zestawie do demakijażu.
Oceniono 5 na 5
ikrupowies –
Krem o delikatnej konsystencji, miły w zastosowaniu, łatwo się wchłania w okolicach oczu. Daje uczucie nawilżenia i odświeżenia. Mam nadzieję że liftingujący efekt niebawem się pojawi. Jestem zadowolona z tego zakupu.
Oceniono 5 na 5
Agnieszka Kurzyńska –
Krem daje uczucie nawilżenia, używam go również na dzień, nie jest obciążający. To już kolejne pudełeczko,jestem bardzo zadowolona. Rozczarowała mnie tylko ilość próbek, które dostałam kupując 5 kremów ...... na drugi raz muszę zamawiać każdy krem osobno ...
Oceniono 5 na 5
monika.marciszewska –
To jeden z nielicznych kremów, które naprawdę przypadły mi do gustu. Mam w swojej pielęgnacji trzy ulubione produkty od Yonelle i właśnie ten krem jest w tej trójce absolutnym pewniakiem. Wracam do niego regularnie, kiedy tylko kończy mi się jedno opakowanie, od razu kupuję kolejne. Bardzo lubię jego konsystencję: jest lekka, przyjemna i świetnie rozprowadza się na skórze, a jednocześnie daje uczucie porządnego odżywienia. Krem naprawdę dobrze działa na twarz, wygładza, nawilża i sprawia, że cera wygląda świeżo i bardziej promiennie. Dla mnie to produkt, który po prostu robi różnicę i którego nie chcę zamieniać na żaden inny. Polecam!
Oceniono 5 na 5
mariola-mastalerz –
Super krem, polecam, świetnie się wchłania i ma przyjemny zapach . Polecam.
Oceniono 5 na 5
Agnieszka Kurzyńska –
Fajny krem rozświetlający, nadający efekt glow.
Oceniono 5 na 5
Agnieszka Kurzyńska –
Krem przyjemny w użytkowaniu, lekko liftingujący. To już mój kolejny krem, polecam.
Oceniono 5 na 5
gonia-bugd –
Jeszcze nie użyłam tego konkretnego serum, ale muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie poczułam się tak luksusowo otrzymując jakiś kosmetyk. Sposób zapakowania, wygląd opakowań to jest majstersztyk. Na razie testuję próbki, któe dostałam wraz z zamowieniem i już jest zachwyt - nie napiszę nic o działaniu, bo czas stosowania jest zbyt krótki, ale kosmetyki pięknie się stapiają ze skórą, cudnie pachną, a po kremach nie ma uczucia ściągnięcia, a to dość cząsto mi towarzyszyło. Jeśli efekty na skórze też będą zachwycające w dłuższej perspektywie, zostanę wierną fanką marki.
Oceniono 5 na 5
skamecka –
Serum jest wydajne, nie zostawia lepkości, przyjemnie się rozprowadza. Skóra jest lepiej nawilżona, co do moich przebarwień niestety nie widzę poprawy. Stosuję już 2 miesiące, są to przebarwienia po ciąży.
Oceniono 5 na 5
barbaratokarz85 –
Jak dla mnie to krem nr. 1. Z pewnością zamówię go kolejny raz.
Oceniono 5 na 5
barbaratokarz85 –
YONELLE - METAMORPHOSIS
Cudowny balsam do ciała. Nadaje skórze miękkość oraz cudownie nawilża.
Oceniono 5 na 5
barbarasosna61 –
Świetny produkt wielokrotnego użycia. Idealny do zadań specjalnych-kiedy chcemy wyglądać wyjątkowo.
Oceniono 5 na 5
zygmuntowicz.j –
Krem ma bogatą konsystencję. Rano twarz wygląda świeżo i nie widać na niej drobnych zmarszczek. Po pierwszym użyciu moja twarz była czerwona, ale skóra po 2 dniach się przyzwyczaiła i teraz już używam drugie opakowanie i jestem pewna, że na tym się nie skończy.
Oceniono 5 na 5
dodalozinska –
Trudno mi wyobrazić sobie życie bez tego kremu, zaczęłam 4 opakowanie i nadal jestem zauroczona. Moja sucha i naczynkowa skóra odżyła.
Oceniono 5 na 5
grawod –
Świetny produkt, stosuję go od lat. Ma wszystkie walory: nawilża skórę, nadaje jej delikatny koloryt oraz maskuje defekty. Daje fajny efekt gładkiej rozświetlonej skóry. Polecam serdecznie.
0
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!
Dołącz do programu YONELLE Beauty Lovers! W prezencie otrzymasz 30 złna pierwsze zakupy!
Logowanie
Nie masz konta? Zarejestruj się
Dlaczego warto się zarejestrować w Yonelle?
Jako pierwsza dowiesz się o naszych nowościach.
Nie przegapisz żadnej oferty specjalnej, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.
Otrzymasz porady pielęgnacyjne, które warto stosować w każdym wieku.
Załóż konto i dołącz do programu Yonelle Beauty Lovers!
madzia.mazur –
Krem jest cudowny. Dobrze się wchłania, skóra po nim jest cudownie gładka. Zapach jest bardzo przyjemny.
natalia.soltysik –
Na początku miałam próbki i podchodziłam sceptycznie do produktu. Kiedy zdecydowałam się sprawdzić jego działanie - nieoczekiwanie zakochałam się w nim. Efekt jest natychmiastowy i spektakularny. Skóra jest nawilżona, napięta i jędrna. Delikatny film i subtelne drobinki wzmacniają wizualnie liftingujący i ujędrniający efekt innych produktów. Mój must have! Jestem bardzo ciekawa nowej wersji PINK FLASH, być może się skuszę:)
natalia.soltysik –
Serum używam od około 3 tygodni. Skóra wydaje się bardziej napięta, zdecydowanie nawilżona, lwie zmarszczki - prawie niewidoczne - w stosunku do sytuacji, w której używałam serum innych producentów. Śliczny zapach. Bardzo wydajny. Wystarczą 4 krople, żeby wykonać automasaż twarzy. Polecam (daję 4 gwiazdki, bo myślę, że po 3. tygodniach serum nie zdążyło dać jeszcze pełnego efektu swojego działania).
g.sroga553 –
Bardzo dobry krem
malgorzata.malecka133 –
dobrze wchłania się w skórę
joursz –
Produkt spełnią oczekiwania najbardziej wymagającej i wrażliwej skóry. Każda kobieta powinna go mieć w swoim zestawie do demakijażu.
ikrupowies –
Krem o delikatnej konsystencji, miły w zastosowaniu, łatwo się wchłania w okolicach oczu. Daje uczucie nawilżenia i odświeżenia. Mam nadzieję że liftingujący efekt niebawem się pojawi. Jestem zadowolona z tego zakupu.
Agnieszka Kurzyńska –
Krem daje uczucie nawilżenia, używam go również na dzień, nie jest obciążający. To już kolejne pudełeczko,jestem bardzo zadowolona. Rozczarowała mnie tylko ilość próbek, które dostałam kupując 5 kremów ...... na drugi raz muszę zamawiać każdy krem osobno ...
monika.marciszewska –
To jeden z nielicznych kremów, które naprawdę przypadły mi do gustu. Mam w swojej pielęgnacji trzy ulubione produkty od Yonelle i właśnie ten krem jest w tej trójce absolutnym pewniakiem. Wracam do niego regularnie, kiedy tylko kończy mi się jedno opakowanie, od razu kupuję kolejne. Bardzo lubię jego konsystencję: jest lekka, przyjemna i świetnie rozprowadza się na skórze, a jednocześnie daje uczucie porządnego odżywienia. Krem naprawdę dobrze działa na twarz, wygładza, nawilża i sprawia, że cera wygląda świeżo i bardziej promiennie. Dla mnie to produkt, który po prostu robi różnicę i którego nie chcę zamieniać na żaden inny. Polecam!
mariola-mastalerz –
Super krem, polecam, świetnie się wchłania i ma przyjemny zapach . Polecam.
Agnieszka Kurzyńska –
Fajny krem rozświetlający, nadający efekt glow.
Agnieszka Kurzyńska –
Krem przyjemny w użytkowaniu, lekko liftingujący. To już mój kolejny krem, polecam.
gonia-bugd –
Jeszcze nie użyłam tego konkretnego serum, ale muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie poczułam się tak luksusowo otrzymując jakiś kosmetyk. Sposób zapakowania, wygląd opakowań to jest majstersztyk. Na razie testuję próbki, któe dostałam wraz z zamowieniem i już jest zachwyt - nie napiszę nic o działaniu, bo czas stosowania jest zbyt krótki, ale kosmetyki pięknie się stapiają ze skórą, cudnie pachną, a po kremach nie ma uczucia ściągnięcia, a to dość cząsto mi towarzyszyło. Jeśli efekty na skórze też będą zachwycające w dłuższej perspektywie, zostanę wierną fanką marki.
skamecka –
Serum jest wydajne, nie zostawia lepkości, przyjemnie się rozprowadza. Skóra jest lepiej nawilżona, co do moich przebarwień niestety nie widzę poprawy. Stosuję już 2 miesiące, są to przebarwienia po ciąży.
barbaratokarz85 –
Jak dla mnie to krem nr. 1. Z pewnością zamówię go kolejny raz.
barbaratokarz85 –
YONELLE - METAMORPHOSIS Cudowny balsam do ciała. Nadaje skórze miękkość oraz cudownie nawilża.
barbarasosna61 –
Świetny produkt wielokrotnego użycia. Idealny do zadań specjalnych-kiedy chcemy wyglądać wyjątkowo.
zygmuntowicz.j –
Krem ma bogatą konsystencję. Rano twarz wygląda świeżo i nie widać na niej drobnych zmarszczek. Po pierwszym użyciu moja twarz była czerwona, ale skóra po 2 dniach się przyzwyczaiła i teraz już używam drugie opakowanie i jestem pewna, że na tym się nie skończy.
dodalozinska –
Trudno mi wyobrazić sobie życie bez tego kremu, zaczęłam 4 opakowanie i nadal jestem zauroczona. Moja sucha i naczynkowa skóra odżyła.
grawod –
Świetny produkt, stosuję go od lat. Ma wszystkie walory: nawilża skórę, nadaje jej delikatny koloryt oraz maskuje defekty. Daje fajny efekt gładkiej rozświetlonej skóry. Polecam serdecznie.