...

Aktualności

YONELLE I PROFEMED MEDYCYNA ESTETYCZNA ROZPOCZĘŁY WSPÓŁPRACĘ

Dnia 25 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego została zaprezentowana współpraca marki YONELLE z PROFEMED Medycyna Estetyczna.

PROFEMED Medycyna Estetyczna należąca do grupy LUXMED to prestiżowa klinika usytuowana w samym centrum Warszawy, na VI p. Hotelu Marriott. Główną ideą tego miejsca jest holistyczne podejście do pacjenta. Klinika wykonuje różnorodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, konsultacje dietetyczne i sesje terapeutyczne.

W ramach rozpoczętej współpracy oferowane są najwyższej klasy profesjonalne kosmeceutyki i zabiegi YONELLE MEDESTHETIC opracowane według przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION™. Dla pacjentów dostępna jest także szeroka gama luksusowych kosmetyków Yonelle dla skóry dojrzałej 40+ o ponadprzeciętnej skuteczności, polecanych do pielęgnacji domowej – mówi Elżbieta Gozdecka, Dyrektor PROFEMED Medycyna Estetyczna.

W trakcie spotkanie został zaprezentowany jeden z zabiegów YONELLE MEDESTHETIC, które weszły do oferty PROFEMED Medycyna Estetyczna. Był to zabieg INFUSION SUPERLIFT, w którym dzięki połączeniu różnych technik złuszczania i stymulacji skóry otrzymujemy błyskawiczny efekt liftingu i ujędrnienia cery dojrzałej 40+. Przeprowadziła go Julita Bonikowska, kosmetolog PROFEMED Medycyna Estetyczna, natomiast Agnieszka Śliwa, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Rynku Profesjonalnego Yonelle, przedstawiła nowości marki YONELLE, które są już dostępne w PROFEMED Medycyna Esetyczna.

Specjaliści z PROFEMED Medycyna Estetyczna mówili o zabiegach dostosowanych do potrzeb skóry oraz działania nowoczesnych kremów. Izabela Ziółkowska, kosmetolog o „odmładzaniu przez nakłuwanie. Dlaczego najlepszym sposobem na zmarszczki jest igła”. O działaniu nowoczesnych kremów opowiadała dr n. med. Anna Maria Wasilewska, lekarz medycyny estetycznej.