...

Misja

YONELLE to wyjątkowa marka kosmetyczna przeznaczona specjalnie dla kobiet dojrzałych 40+. Tworzymy luksusowe, nowatorskie produkty – kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczkowej, osiągniętej dzięki wspomaganiu wnikania składników aktywnych w skórę.

Punktem wyjścia stała się przełomowa idea, która ma swe źródło w naszej wieloletniej praktyce i naukowych analizach:

„Nie sztuką jest zastosować w kosmetykach wszystkie najnowsze aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Sztuką jest sprawić, by przebiły się one przez barierę naskórka, która na ogół jest nie do pokonania. Wtedy mogą skutecznie działać. To największe wyzwanie kosmetologii XXI wieku i priorytet marki YONELLE”.

“NIE SZTUKĄ JEST ZASTOSOWAĆ W KOSMETYKACH
WSZYSTKIE NAJNOWSZE AKTYWNE SKŁADNIKI
PRZECIWZMARSZCZKOWE. SZTUKĄ JEST SPRAWIĆ,
BY PRZEBIŁY SIĘ ONE PRZEZ BARIERĘ NASKÓRKA,
KTÓRA NA OGÓŁ JEST NIE DO POKONANIA.
WTEDY MOGĄ SKUTECZNIE DZIAŁAĆ.
TO NAJWIĘKSZE WYZWANIE
KOSMETOLOGII XXI WIEKU
I PRIORYTET MARKI YONELLE”.

JOLANTA ZWOLIŃSKA
MAŁGORZATA CHEŁKOWSKA

 

misja-yonelle-foto
Podjęłyśmy to wyzwanie, gdy odkryłyśmy NANODYSKI™ – brytyjski wynalazek, objęty światowym patentem farmaceutyczno- kosmetycznym w 2010 roku. Są to rewolucyjne nośniki w postaci płaskich krążków wypełnionych substancjami aktywnymi, które mogą je transportować aż do 14-stej warstwy komórek naskórka – to prawdziwa rewolucja! I to właśnie na niej oparłyśmy przełomową koncepcję SKIN PENETRATION REVOLUTION.
Udało nam się stworzyć nową jakość kosmetyku, zachwycającego spektakularnym działaniem anti-aging i nadającego skórze niebywałą gładkość, wyczuwaną zaraz po zaaplikowaniu! To znak firmowy YONELLE. Uwagę zwraca też sensoryka produktów, ich urzekający elegancją zapach i pełne kobiecego czaru opakowanie.

Odkryj z nami piękno, które przenika do głębi.