...

Aktualności

GALA QLTOWY KOSMETYK 2018

Dnia  18 czerwca 2018 r. podczas gali Qltowy Kosmetyk 2018, odebraliśmy dwie nagrody dla Yonelle: QLTOWY KOSMETYK 2018 dla TRIFUSION PEELINGU MIGDAŁOWEGO Z WITAMINĄ C ODMŁADZAJĄCEGO WYGLĄD SKÓRY w kategorii twarz zadania specjalne oraz QLTOWY KONCEPT 2018 dla Zabiegu HYBRID ANTI-WRINKLE PEEL 12%.

#KONKURS #VIVA YONELLE

Wystartował kolejny konkurs „VIVA YONELLE” z okazji 5-tych urodzin YONELLE na naszym profilu Facebook, którego partnerem jest Hotel Mikołajki. Do wygrania jest 5 nagród!  Zapraszamy do wzięcia udziału pod tym linkiem na Facebooku.

 

WIOSENNE NOWOŚCI METAMORPHOSIS!

Prezentujemy dwie nowości Metamorphosis. MUS-PERFEKTOR BŁYSKAWICZNIE MATUJĄCY SKÓRĘ I MASKUJĄCY PORY PERFEKCYJNY WYGLĄD SKÓRY W 1 SEKUNDĘ oraz ROZŚWIETLAJĄCY NAWILŻACZ ZE ZŁOTYMI DROBINKAMI EFEKT „SEXY LOOK”  W 1 SEKUNDĘ.

NOWOŚĆ! INNOWACJA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ!

Do bestsellerowej i wielokrotnie nagradzanej linii Trifusion dołączył KREM-KONCENTRAT BOTULINOWY KOSMETYCZNY „MIKROCHIRURG”  NA ZMARSZCZKI MIMICZNE Z MIKROMASAŻEREM – INNOWACJA NA SKALĘ ŚWIATOWĄ!!!

 

 

#KONKURS #VIVA YONELLE

Zapraszamy do udziału w konkursie „VIVA YONELLE”, którego Partnerem jest TALARIA RESORT&SPA. Możecie wygrać nagrodę główną, weekend dla dwóch osób w TALARIA RESORT&SPA z zabiegami YONELLE i zestawy kosmetyków YONELLE. Szczegóły znajdziecie na https://www.facebook.com/KosmetykiYONELLE/posts/1796935357030299

 

ULUBIONY KOSMETYK DANUTY STENKI

Ulubionym kosmetykiem Danuty Stenki, aktorki, jurorki konkursu „Najlepsze dla urody” jest nasz BODYFUSION ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY Z MIKRONAKŁUWANIEM– możemy przeczytać w marcowym numerze Magazynu Uroda Życia.

Strona 1 z 612345...Ostatnia »