...

Aktualności

#KONKURS #VIVA YONELLE

Zapraszamy do udziału w konkursie „VIVA YONELLE”, którego Partnerem jest TALARIA RESORT&SPA. Możecie wygrać nagrodę główną, weekend dla dwóch osób w TALARIA RESORT&SPA z zabiegami YONELLE i zestawy kosmetyków YONELLE. Szczegóły znajdziecie na https://www.facebook.com/KosmetykiYONELLE/posts/1796935357030299

 

ULUBIONY KOSMETYK DANUTY STENKI

Ulubionym kosmetykiem Danuty Stenki, aktorki, jurorki konkursu „Najlepsze dla urody” jest nasz BODYFUSION ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY Z MIKRONAKŁUWANIEM– możemy przeczytać w marcowym numerze Magazynu Uroda Życia.

MEGATREND ANTI-SMOG!

MEGATREND ANTI-SMOG! Przedstawiamy NOWOŚĆ! BIONAWILŻAJĄCY KREM ANTYSMOGOWY, który doskonale ochroni Twoją skórę przed smogiem.

NOWOŚĆ W LINII TRIFUSION!

Nowość w linii TRIFUSION! PEELING MIGDAŁOWY Z WITAMINĄ C ODMŁADZAJĄCY WYGLĄD SKÓRY, który natychmiast„ budzi” skórę, błyskawicznie wygładza, rozświetla i rewitalizuje oraz wzmacnia działanie innych kosmetyków.

NOWOŚCI W BESTSELLEROWEJ SERII INFUSION!

Witamy NOWOŚCI w naszej bestsellerowej serii luksusowych kosmetyków infuzyjnych z retinolem INFUSION! Doskonałe do każdego rodzaju skóry dojrzałej 40+ w szczególności do skóry zmęczonej, wymagającej rewitalizacji i odświeżenia.

Konkurs „Złap flaminga. Wygraj zestaw.”

REGULAMIN KONKURSU „Złap flaminga. Wygraj zestaw.”

Strona 1 z 512345