...

Aktualności

ULUBIONY KOSMETYK DANUTY STENKI

Ulubionym kosmetykiem Danuty Stenki, aktorki, jurorki konkursu „Najlepsze dla urody” jest nasz BODYFUSION ZABIEG SILNIE UJĘDRNIAJĄCY Z MIKRONAKŁUWANIEM- możemy przeczytać w marcowym numerze Magazynu Uroda Życia.

Konkurs „Złap flaminga. Wygraj zestaw.”

REGULAMIN KONKURSU „Złap flaminga. Wygraj zestaw.”

Aby wygrać zestaw TRAVEL BEAUTY SET należy zrobić atrakcyjne zdjęcie witryny Yonelle z flamingami (np. ze swoją walizką, z produktem Yonelle itp), która mieści się na lotnisku Chopina w Warszawie oraz  umieścić je w komentarzu pod postem konkursowym z #yonelle #travelbeautyset #flamingomania. 5 najładniejszych zdjęć nagrodzimy zestawem Yonelle TRAVEL BEAUTY SET (http://yonelle.pl/produkt/yonelle-travel-beauty-set/)

YONELLE I PROFEMED MEDYCYNA ESTETYCZNA ROZPOCZĘŁY WSPÓŁPRACĘ

Dnia 25 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego została zaprezentowana współpraca marki YONELLE z PROFEMED Medycyna Estetyczna.

LOT & YONELLE – PARTNERS IN PREMIUM BEAUTY

Polskie Linie Lotnicze LOT i polska marka kosmetyczna YONELLE kontynuują współpracę, rozpoczętą wiosną 2016 od sprzedaży pokładowej i internetowej produktów YONELLE. Marki uruchomiły wspólny projekt LOT & YONELLE – PARTNERS IN PREMIUM BEAUTY.

ŚNIADANIE Z LIDERKAMI BIZNESU

Na początku lipca w warszawskiej Stacji Mercedes odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ŚNIADANIE Z LIDERKĄ organizowane przez Fundację Liderek Biznesu. O sukcesie biorącym się z buntu, o optymizmie i o tym kiedy kosmetyki są skuteczne mówiły twórczynie marki YONELLE Jolanta Zwolińska i dr nauk chemicznych Małgorzata Chełkowska.

YONELLE PARTNEREM PLEBISCYTU SUPERBOHATERKA WYSOKICH OBCASÓW 2015

4 kwietnia w warszawskim Teatrze Studio odbyło się rozstrzygnięcie pierwszej edycji plebiscytu SUPERBOHATERKA WYSOKICH OBCASÓW. Marka YONELLE była partnerem tego wyjątkowego wydarzenia.

Strona 1 z 3123