...

Aktualności

#KONKURS #VIVA YONELLE #NO5

Zapraszamy do wzięcia udziału w piątym, ostatnim  już konkursie „VIVA YONELLE” z okazji 5-tych urodzin YONELLE. Jego partnerem jest Primavera Jastrzębia Góra. Do wygrania – Nagroda główna, weekend dla dwóch osób w Primavera Jastrzębia Góra z zabiegami YONELLE i zestawy kosmetyków YONELLE. Zapraszamy na nasz profil Facebook.

GALA DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2018

Wspaniała gala Doskonałości Roku 2018 Magazynu Twój Styl, podczas której odebraliśmy nagrodę dla Trifusion KREM-KONCENTRAT BOTULINOWY w kategorii „Kosmetyki polskie. Ekskluzywna pielęgnacja twarzy”. Jeszcze raz dziękujemy!!!

5 URODZINY YONELLE!

Jolanta Zwolińska oraz Małgorzata Chełkowska, właścicielki Yonelle, gościły blogerki urodowe na 5 urodzinach marki w YONELLE BEAUTY INSTITUTE w Warszawie. Podczas spotkania przybyłe Panie poznały najnowszą linię DIAMOND, Special Lux Edition z subtelnie rozświetlającym złotem i diamentami oraz najnowsze trendy w pielęgnacji.

#KONKURS #VIVA YONELLE #NO4

Ruszył czwarty już konkurs „VIVA YONELLE” z okazji 5-tych urodzin YONELLE. Jego partnerem jest Hotel Villa Park Med&Spa. Do wygrania – Nagroda główna, weekend dla dwóch osób w Hotelu Hotelu Villa Park Med&Spa z zabiegami YONELLE oraz zestawy kosmetyków YONELLE. Zapraszamy na nasz profil Facebook.

DIAMOND! SPECIAL LUX EDITION!

Prezentujemy nowość! Linię DIAMOND z subtelnie rozświetlającym złotem i diamentem! SPECIAL LUX EDITION na 5 urodziny YONELLE! To pierwsza linia kosmetyków działająca równoległe na twarz oraz usta i ich okolice, dająca skórze efekt młodzieńczego blasku, wygładzenia zmarszczek oraz pełniejszych ust.

#KONKURS #VIVA YONELLE #NO3

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie „VIVA YONELLE” z okazji 5-tych urodzin YONELLE. Jego partnerem jest Hotel Aquarius SPA. Do wygrania – Nagroda główna, weekend dla dwóch osób w Hotelu Aquarius SPA z zabiegami YONELLE i zestawy kosmetyków YONELLE. Zapraszamy na nasz profil Facebook.

 

Strona 1 z 712345...Ostatnia »