...

Aktualności

YONELLE – PREMIUM BEAUTY PARTNER LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2019

LADIES’ JAZZ FESTIVAL 2019 to jedno z najgorętszych wydarzeń tego lata! Jedyny w Europie Festiwal Kobiet Jazzu! Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona partnerów 15 edycji jako PREMIUM BEAUTY PARTNER. 

NOWOŚĆ W SERII METAMORPHOSIS!

JUŻ JEST! NOWOŚĆ W SERII METAMORPHOSIS! HYDROAKTYWNY CCC KREM SPF 50 z natychmiastowym efektem matującym typu CCC i wysoką ochroną przeciwsłoneczną. MUST HAVE NA LATO!

NOWOŚĆ! TRIFUSION ULTRA LIFT POD OCZY I NA POWIEKI!

Kolejna nowość w linii TRIFUSION! ULTRA LIFT POD OCZY I NA POWIEKI – silnie skoncentrowany, niezwykle wydajny preparat w postaci liftingującego serum do stosowania na skórę wokół oczu, na dzień i na noc. Działa kompleksowo na wszystkie zidentyfikowane objawy starzenia się skóry.

WIOSENNY KONKURS

Zapraszamy do wzięcia udziału w wiosennym konkurs, którego partnerem jest Studio Sante! Do wygrania – NAGRODA GŁÓWNA, voucher do Studio Sante o wartości 1000 zł i zestaw kosmetyków YONELLE oraz cztery NAGRODY WYRÓZNIENIA, voucher do Studio Sante o wartości 350 zł i zestawy kosmetyków Yonelle. Zapraszamy na nasz profil facebook.

 

#KONKURS #VIVA YONELLE #NO5

Zapraszamy do wzięcia udziału w piątym, ostatnim  już konkursie „VIVA YONELLE” z okazji 5-tych urodzin YONELLE. Jego partnerem jest Primavera Jastrzębia Góra. Do wygrania – Nagroda główna, weekend dla dwóch osób w Primavera Jastrzębia Góra z zabiegami YONELLE i zestawy kosmetyków YONELLE. Zapraszamy na nasz profil Facebook.

GALA DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2018

Wspaniała gala Doskonałości Roku 2018 Magazynu Twój Styl, podczas której odebraliśmy nagrodę dla Trifusion KREM-KONCENTRAT BOTULINOWY w kategorii „Kosmetyki polskie. Ekskluzywna pielęgnacja twarzy”. Jeszcze raz dziękujemy!!!

Strona 1 z 712345...Ostatnia »