...

PROGRESSIVE

pr

Seria została oparta na nowatorskiej koncepcji EKSFOLIACJI PROGRESYWNEJ™ na bazie kwasów i enzymów złuszczających, stosowanej w ofercie gabinetowej YONELLE MEDESTHETIC. Z uwagi na użyte wykorzystane techniki profesjonalne aplikowanie preparatów  jest w istocie minizabiegiem kosmetycznym. Dzięki ich komplementarności i precyzyjnie określonym funkcjom skóra zostaje poddana generalnej renowacji. Następuje przyspieszenie spowolnionego z wiekiem cyklu odnowy naskórka i innych reakcji metabolicznych.

ODKRYCIA

NANODYSKI™ – nowatorskie nośniki w postaci płaskich krążków, wypełnionych substancjami aktywnymi. Pokonują aż 14 warstw komórek naskórka!
EKSFOLIACJA PROGRESYWNA™ – złuszczanie starych komórek naskórka i stymulacja powstawania nowych za pomocą kwasów i enzymów jednocześnie – nowość w profesjonalnych zabiegach estetycznych. Nowatorskie także jest użycie znanego w medycynie kwasu oraz połączenie kwasów mlekowego i glikolowego w kompleks amfoteryczny (patent amerykański), zapewniający ich kontrolowane uwalnianie i przedłużone działanie. Wynikiem tego jest progresja efektów.

GŁÓWNE SKŁADNIKI AKTYWNE

NANODYSKI™,  kwas fitowy, kwas mlekowy, kwas glikolowy, kwas hialuronowy, enzymy, ekstrakt z Algi Śnieżnej, sprężysty fragment elastyny, heksapeptyd-37, ceramidy

3