...

FAQ – Często zadawane pytania

Pytania dotyczące kosmetyków Yonelle

Yonelle dedykuje swoje innowacyjne produkty dojrzałym Paniom, ale czy możemy stosować je u młodszych osób, których cera odbiega od ideału, Palacze , pijący dużo kawy mają niestety szybciej starzejącą się cerę , cieńszą , wysuszoną, problematyczną... czy zatem mogą stosować produkty Yonelle wcześniej?
Preparaty YONELLE można stosować kilka lat wcześniej (przed 40. Rokiem życia), jeżeli tak, jak Pani pisze, występują widoczne objawy starzenia się skóry, takie jak utrata zdrowego kolorytu cery, szorstkość, zmarszczki, czy spadek jędrności. W Pani przypadku idealna będzie kuracja PROGRESSIVE , a potem stosowanie Nanomaski PROGRESSIVE 2-3 razy w tygodniu.
Czy moja 38-letnia córka również może sięgnąć po tego typu kosmetyki?
Tak. Kosmetyki YONELLE dedykowane są kobietom z cerą dojrzałą i z objawami starzenia się. Skóra 38-letnia już się może być już uznana za dojrzałą. W dodatku, Jeżeli córka zauważyła wyraźne objawy starzenia się skóry, takie jak utratę zdrowego kolorytu, zmęczony wygląd, zmarszczki, czy spadek jędrności oczywiście może stosować produkty YONELLE.
Skąd mamy wiedzieć jakiej kuracji anti-aging potrzebuje nasza skora ? Jakich kosmetyków używać z retinolem, peptydami a może z ceramidami?
Dobór składników w kuracji odmładzającej zależny jest od stanu i rodzaju skóry. Przykładowo w przypadku występowania zmarszczek mimicznych, szczególnie skutecznie działają peptydy, podczas, gdy objawy starzenia wynikają z odwodnienia lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie na początku kuracji z kwasem hialuronowym i ceramidami. Przeszkolone konsultantki w perfumeriach Douglas i kosmetolodzy w dobrych gabinetach współpracujących z YONELLE z pewnością pomogą Pani dobrać najbardziej odpowiedni preparat.
Jak często należy zmieniać serum ,krem...? Uważa się, że skóra rozleniwia się jeśli stosujemy od lat ciągle ten sam kosmetyk...
Efekt rozleniwienia skóry to kosmetyczny mit. Krem czy serum cały czas działają tak samo, jednak najbardziej spektakularne rezultaty uzyskujemy przez pierwsze tygodnie stosowania, bo porównujemy stan skóry do tego przed zastosowaniem preparatu. Jeżeli jest Pani zadowolona z efektów nie ma potrzeby zmiany produktu. Najważniejsze to dopasować krem i serum do rodzaju, aktualnego stanu skóry i pory roku.
Niedawno przeczytałam, że poleca się dodawanie do kremów kilka kropli olejków np. z wyciągiem orchidei , paczuli lub dzikiej róży. Jakie jest Pani zdanie na ten temat? Czy można do kremów Yonelle dodawać olejki, aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt kuracji, czy może kremy Yonelle są tak skomponowane, ze nic więcej im już nie trzeba?
Kremy Yonelle są opracowane tak, żeby nawet skóra wrażliwa mogła w pełni korzystać z ich dobrodziejstwa. Oparte są na biozgodnych bazach, które mają szczególną strukturę – po pierwsze uzupełnia ona cement międzykomórkowy i wzmacnia barierę hydrolipidową, a jednocześnie ułatwia transport składników aktywnych. Dodanie olejki z jakimkolwiek ekstraktem może zmienić właściwości bazy i ograniczyć wchłanianie składników aktywnych. Z kolei czyste olejki eteryczne często wywołują podrażnienia i trzeba je bardzo indywidualnie dopasować do stanu skóry. Kremy YONELLE są bardzo bogate w składniki aktywne i nowoczesne nośniki NANODYSKI™. Nie ma potrzeby wzmacniania ich działania olejkami.
Jak długą ważność od otwarcia ma Serum Młodości i Nanomaska?
Oba produkty są ważne 6 miesięcy od momentu otwarcia.
Jakie stężenie aktywnych składników np. kwasu hialuronowego, kolagenu ,alg itp. występuje w kosmetykach Yonelle ? Wiadomo, że im wyższe stężenie składników, tym lepszy efekt kuracji.
W związku z tajemnicą handlową nie udostępniamy informacji o stężeniach składników aktywnych. Zwracamy jednak szczególną uwagę na fakt, że produktach YONELLE zostały one w zamknięte w Nanodyskach™, dzięki czemu są w stanie penetrować aż do 14 warstwy naskórka i efektywnie działać w odpowiednim miejscu.
Co potrafi nanomaska? Jak często można ją nakładać?
Progresywna nanomaska to innowacyjny kosmetyk, który daje natychmiastowy efekt rewitalizacji skóry. Już po jednym zastosowaniu skóra jest dużo gładsza i bardzo promienna. Stanowi wyjątkową maseczkę piękności, a stosowana regularnie redukuje objawy starzenia się skóry – zmniejsza widoczność zmarszczek, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Dodatkowo maska spektakularnie zmniejsza widoczność porów, nawet o 40% po jednym użyciu!!! i poprawia koloryt cery. Zalecamy stosowanie Nanomaski 2-3 razy w tygodniu.

Pytania dotyczące sklepu internetowego

Jak szybko jest wysyłana przesyłka?
Na ogół następnego dnia po złożeniu zamówienia.