...

Aktualności

YONELLE I PROFEMED MEDYCYNA ESTETYCZNA ROZPOCZĘŁY WSPÓŁPRACĘ

Dnia 25 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego została zaprezentowana współpraca marki YONELLE z PROFEMED Medycyna Estetyczna.

LOT & YONELLE – PARTNERS IN PREMIUM BEAUTY

Polskie Linie Lotnicze LOT i polska marka kosmetyczna YONELLE kontynuują współpracę, rozpoczętą wiosną 2016 od sprzedaży pokładowej i internetowej produktów YONELLE. Marki uruchomiły wspólny projekt LOT & YONELLE – PARTNERS IN PREMIUM BEAUTY.

ŚNIADANIE Z LIDERKAMI BIZNESU

Na początku lipca w warszawskiej Stacji Mercedes odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ŚNIADANIE Z LIDERKĄ organizowane przez Fundację Liderek Biznesu. O sukcesie biorącym się z buntu, o optymizmie i o tym kiedy kosmetyki są skuteczne mówiły twórczynie marki YONELLE Jolanta Zwolińska i dr nauk chemicznych Małgorzata Chełkowska.

YONELLE PARTNEREM PLEBISCYTU SUPERBOHATERKA WYSOKICH OBCASÓW 2015

4 kwietnia w warszawskim Teatrze Studio odbyło się rozstrzygnięcie pierwszej edycji plebiscytu SUPERBOHATERKA WYSOKICH OBCASÓW. Marka YONELLE była partnerem tego wyjątkowego wydarzenia.

PO RAZ PIERWSZY NANODYSKI W PIELĘGNACJI CIAŁA

Mamy wspaniałą wiadomość. Po raz pierwszy  NANODYSKI™ zagościły w pielęgnacji ciała w naszej najnowszej linii BODYFUSION

YONELLE PARTNEREM POLSKICH LINII LOTNICZYCH LOT

Z satysfakcją informujemy, że YONELLE jest partnerem Polskich Linii Lotniczych LOT. Produkty YONELLE są dostępne w sprzedaży na pokładach samolotów PLL LOT oraz w sklepie internetowym www.airkiosk.lot.com Można je również kupować w drodze POST ORDER, zamawiając na pokładzie z dostawą do wskazanego miejsca.

Strona 1 z 3123